Nabízíme celkem 1265 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyPodmínky využívání služeb na TipBazar.cz

 1. TipBazar.cz je inzertní server, který provozuje fyzická osoba - Jakub Gajda, dále jen Provozovatel.
 2. Portál umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky zboží, služeb a jiného majetku soukromných osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelů.
 3. Na portálu TipBazar.cz je zakázáno inzerovat:
  • webové stránky a loga firmy
  • prostředky na hubnutí
  • multilevel systémy, pyramidové hry, provizní systémy
  • emailingové systémy a jiné bezpracné výdělky
  • inzeráty typu "napiš mi a já ti řeknu jak vydělat 1000Kč za týden"
  • léky, prášky a různé preparáty zakázané státem je prodávat a distribuovat - včetně léků na předpis
  • kopírování disket, CD, DVD, vkládání letáků do obálek a podobné podpodné systémy.
  • prací, jejichž podmínkou je poplatek předem
  • erotické inzeráty
  • livechatů a práce tanečnice, společnice, konzumentky a hostesky v zahraničí
  • půjček, úvěrů a hypoték
 4. Inzerát může být uveden pouze v jedné kategorii, je zakázáno vložit jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/nabídky patří do "nabídky", inzeráty poptávky/nákupu patří do "poptávky".
 5. Na portálu je zakázáno inzerovat "zakázaný" inzerát. Pokud se na portálu objeví "zakázaný" inzerát, bude smazán bez povinnosti nahradit uživateli zaslanou částku na TOPování inzerátu.
 6. Fotografie umístěne u inzerátu nesmí být erotického charakteru (neplatí pro sekci Erotika) nebo nesmějí zobrazovat intimní části lidského těla. Dále nesmejí být výhružné, klamavé či urážlivé.
 7. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly tipbazar.cz nebo dobrými mravy.
 8. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud je inzerát vložen do nesprávné sekce s ohledem na text inzerátu nebo pokud inzerát budí dojem, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám tipbazar.cz
 9. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených věcí.
 10. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
 11. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které tipbazar.cz nabízí.
 12. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.